Лідерство

«Імперово Фудз» - провідний виробник сухих яєчних продуктів в Україні та Європі.

Серед клієнтів «Імперово Фудз» – компанії із найрізноманітніших галузей харчової промисловості. Ми постачаємо яєчну продукцію як на внутрішній, так і на зовнішній ринки та задовольняємо потреби абсолютно всіх споживачів.

Кожен наш клієнт має власні чіткі цілі, а тому у своїй діяльності ми завжди керуємося принципом індивідуального підходу. Саме це - основа міцних партнерських стосунків «Імперово-Фудз» зі своїми споживачами.

Компанія є лідером серед експортерів сухих яєчних продуктів з України. Ми реалізуємо продукцію у більш ніж 25 країн по всьому світу і добре відомі завдяки високій якості наших продуктів в країнах ЄС, СНД, Азії, Далекого Сходу, Близького Сходу і Північної Африки. Проте, ми прагнемо розвивати експорт і вийти за рамки цих основних ринків.

Поставляючи високоякісні яєчні продукти, ми зміцнюємо довіру і сприяємо успіху українських підприємств харчової промисловості на світовій арені. Потужний виробничий потенціал «Імперово Фудз» та висока якість продукції підтримуватимуть подальше зростання бізнесу компанії.